Biuro Rachunkowe ABAKUS - Biegły Rewident Piotr Rakowski

BIURO RACHUNKOWE Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM

WYKWALIFIKOWANI PRACOWNICY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

 

Biuro Rachunkowe "ABAKUS" łączy w sobie wieloletnie doświadczenie z energią i wysokimi kwalifikacjami pracujących w niej osób. Wysoki profesjonalizm usług gwarantuje posiadanie przeze mnie tytułu biegłego rewidenta czym pochwalić się mogą jedynie nieliczne biura rachunkowe. 

Naszą ofertę adresujemy do osób, którzy wolą skoncentrować się na szybkim i efektywnym rozwoju swojej firmy nie tracąc energii na "papierkową robotę". Szczególną uwagę zwracamy na bieżącą współpracę z Klientem. Zakres świadczonych usług oraz warunki ich wykonywania dostosowujemy do indywidualnych potrzeb czy wymagań Klienta. 

Abakus

Naszym standardem jest kompleksowa obsługa obejmująca również odbiór dokumentów z firmy Klienta. Ponadto w ramach umowy obowiązuje jedna stała opłata miesięczna bez dodatkowych obciąeżeń np. za sprawozdania statystyczne. 
Ceny konkurencyjne - do uzgodnienia 

Biuro Rachunkowe Abakus

Zapraszamy do naszego biura. Prosimy sprawdzić jak pracujemy i jakie usługi wykonujemy. 

Piotr Rakowski 

Piotr Rakowski - Biegły Rewident

Biuro Rachunkowe ABAKUS
Biegły Rewident Piotr Rakowski

Adres
ul. Zagajewskiego 18 lokal 5
87-800 Włocławek

tel. +48 54 233 30 40
tel. kom. +48 506 031 367
e-mail: piotr@abakus.biz.pl

NIP 8881024185
Regon  911294841

W celu kontaktu z naszą firmą prosimy o wypęłnienie poniższego formularza kontaktowego

Zgodnie z treścią Ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz.883) wyrażam zgodą na przetwarzanie moich danych osobowych przez właściciela strony internetowej Abakus.biz.pl w celach marketingowych oraz wyrażam zgodę w rozumieniu przepisów Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204) na otrzymywanie pocztą elektroniczną informacji handlowych od właściciela strony internetowej Abakus.biz.pl .